Bicicleta MARIN Rift Zone 1

Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (1 evaluări)
8,220 Lei
(9,460 Lei)
Cod: 733270003-M
Stoc limitat
Brand: MARIN
Dimensiune: 27,5"
Marime

 

CADRU:Series 3 6061 Aluminum Frame, 29” Wheels, 125mm Travel, MultiTrac Suspension Platform, 141 Boost Spacing (upgradable to 148x12), 73mm Threaded BB w/ ISCG05 Tabs

FURCA:RockShox Recon Silver RL 29", 130mm Travel, Solo Air, Compression and Rebound Adjustment, Alloy Tapered Steerer, Fast Black Uppers, 110x15mm Boost Spacing, Maxle Stealth, 42mm Offset

SHOCK:X-Fusion O2 Pro R, Custom Tune, 210x50mm, M8x25mm Hardware Top and Bottom

JANTE:Marin Aluminum Double Wall, 29mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific, Tubeless Compatible

BUTUC SPATE:Shimano HB-MT200B, 141 QR, Centerlock, Standard Freehub Body

BUTUC FATA:Shimano HF-MT400B, 110x15mm, Centerlock

SPITE:14g Black Stainless Steel

CAUCIUCURI:Vee Tire Crown Gem 29x2.35", Dual Control Compound, Tubeless Ready

SCHIMBATOR SPATE:Shimano Deore SGS, Shadow Plus, Direct Attachment, 11-Speed

SCHIMBATOR FATA: -

MANETA SCHIMBATOR:Shimano Deore, 11-Speed, SL-5100R

ANGRENAJ:Marin Forged Alloy, Integrated Steel 32T Narrow Wide Chainring, Boost Spacing

LANT:KMC X-11 Silver and Black

CASETA PINIOANE:SunRace, 11-Speed, 11-51T, ED Black

FRANE FATA/SPATE:Shimano BR-MT200 Hydraulic Disc, 180mm Rotor

GHIDON:Marin Mini-Riser, 6061 Double Butted Aluminum, 780mm Width, 28mm Rise, 5º Up, 9º Back

PIPA:Marin 3D Forged Alloy, 35mm

MANSOANE:Marin MTN, Closed End

CUVETE:FSA No 57E, Semi-Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2”

TIJA SA:Marin Alloy, 30.9mm

SA:Marin Speed Concept

PEDALE: -

GEOMETRY

Rift Zone 29 1 geometry diagram

 SMLXL
A-STACK602.6607.15611.7616.25
B-REACH430455480505
C-HEADTUBE ANGLE65.5°65.5°65.5°65.5°
D-HEADTUBE LENGTH100105110115
E-SEATTUBE ANGLE76°76°76°76°
F-SEATTUBE LENGTH390400425430
G-TOPTUBE EFFECTIVE580.24606.36632.51658.6
H-BB HEIGHT344344344344
I-BB DROP34343434
J-CHAINSTAY425425425425
K-WHEELBASE1158.92118612131240.1
L-STANDOVER HEIGHT691.84697.1717.83721.97
M-FORK OFFSET44444444
SEATPOST DIAMETER30.930.930.930.9
HANDLEBAR WIDTH780780780780
STEM LENGTH35353535
CRANK LENGTH170175175175

Toate dimensiunile sunt in milimetri.

Marime biciclete   Inaltime biciclist
S160cm-168cm
M168cm-178cm
L178cm-188cm
XL188cm-193cm
Trebuie să fiţi autentificat pentru a putea adaugă comentarii. Autentificare