Bicicleta MARIN Team Marin 1 29" - Chrome 2021

Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (0 evaluări)
6,135 Lei
(7,056 Lei)
Cod: 732415003-2
Stoc limitat
Brand: MARIN
Marime

CADRU: Series 4 6061 Aluminum, 29" Wheels, Superlight Aluminum Frame, Post-Mount Rear Brake, Internal Shifter and Dropper Post Routing, 148x12mm Boost Thru-Axle

FURCA: RockShox Judy Silver TK, 120mm Travel, Alloy Tapered Steerer, Solo Air Spring, 110x15mm Boost Spacing, Maxle Stealth, 51mm Offset

JANTE: Marin Aluminum Double Wall, 29mm Inner, Sleeve Joint, Disc Specific, Tubeless Compatible

BUTUC SPATE: Shimano, 148x12mm, MicroSpline, Centerlock Disc, 32H

BUTUC FATA: Shimano, 110x15mm, Centerlock Disc, 32H

CAUCIUCURI: Vee Tire, Rail Rocco XC, 29x2.3", Dual Control Compound, Folding Bead, Tubeless Ready

SCHIMBATOR SPATE : Shimano Deore 12-Speed

SCHIMBATOR FATA : -

MANETA SCHIMBATOR : Shimano Deore 12-Speed

ANGRENAJ: Marin Forged Alloy 1x12, Hollow Spindle, Steel Narrow Wide 32T Direct-Mount Chainring

MONOBLOC: External Sealed Cartridge Bearings

LANT: KMC X12

CASETA PINIOANE: Shimano Deore 12-Speed, 10-51T

FRANA FATA: Shimano BR-MT201 Hydraulic Disc, 180mm Centerlock Rotor

FRANA SPATE: Shimano BR-MT201/UR300 Post-Mount Hydraulic Disc, 160mm Centerlock Rotor

MANETA FRANE : Shimano BL-MT201 Hydraulic

GHIDON: Marin Mini-Riser, 6061 Double Butted Aluminum, 780mm Width, 4º Up, 9º Back

PIPA: Marin 3D Forged Alloy, 35mm

MANSOANE: Marin Single Clamp Locking

CUVETE: FSA No 42ACB, 1 1/8" x 1 1/2”

TIJA SA: Marin Alloy, 30.9mm

SA: Marin Speed Concept

PEDALE: Nylon Platform

 

GEOMETRIE 

Team Marin 1 geometry diagram

 SMLXL
ASTACK613.9618.5623.05632.3
BREACH410430450485
CHEADTUBE ANGLE67°67°67°67°
DHEADTUBE LENGTH97102107117
ESEATTUBE ANGLE74°74°74°74°
FSEATTUBE LENGTH381431482520
GTOPTUBE EFFECTIVE586607.3628.7666.3
HBB HEIGHT319.75319.75319.75319.75
IBB DROP58585858
JCHAINSTAY425425425425
KWHEELBASE1122.41144.31166.31205.19
LSTANDOVER HEIGHT678.7707753.5786.5
MFORK OFFSET44444444
SEATPOST DIAMETER30.930.930.930.9
HANDLEBAR WIDTH780780780780
STEM LENGTH35353535
CRANK LENGTH170175175175

 

Toate dimensiunile sunt in milimetri.

Trebuie să fiţi autentificat pentru a putea adaugă comentarii. Autentificare