Bicicleta Marin Wildcat Trail 3

Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (0 evaluări)
3,130 Lei
(3,450 Lei)
Cod: 730143002-S
Stoc limitat
Brand: MARIN
Dimensiune: 27,5"
  • CADRU - Series 2 6061 Aluminum, Women's Specific Frame, 27.5" Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 135mm Forged Dropouts, IS Chainstay Disc Mount, Internal Housing Routing

  • FURCA - SR Suntour XCM HLO, 120mm Travel, Hydraulic Lockout, 46mm Offset

  • JANTE - Marin Aluminum Double Wall, 25mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific

  • BUTUCI - Forged Alloy, 32H

  • SPITE/NIPLURI - 14g Black Stainless Steel

  • CAUCIUCURI - WTB Trailboss Comp, 27.5/29x2.25”, Wire Bead

  • SCHIMBATOR SPATE - Shimano Altus, 8-Speed

  • SCHIMBATOR FATA - Altus Double

  • MANETA SCHIMBATOR - MicroSHIFT TS39, 8-Speed, Thumb-Tap

  • ANGRENAJ - Alloy Crank, Steel Chainrings, 36/22T

  • MONOBLOC - Sealed Cartridge Bearings, Square Taper

  • LANT - KMC Z51

  • PINIOANE - SunRace 8-Speed, 11-34T

  • FRANA FATA - Tektro M275 Hydraulic Disc, 180mm Rotor

  • FRANA SPATE - Tektro M275 Hydraulic Disc, 160mm Rotor

  • MANETE FRANA - Tektro M275 Hydraulic Disc

  • GHIDON - Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width

  • PIPA - Marin Alloy, 31.8mm Clamp, 45mm

  • MANSOANE - Marin MTB, Closed End

  • CUVETE - FSA No.10-P

  • TIJA SA - Marin Alloy, 30.9

  • SA - Marin MTB

  • PEDALE - Nylon Platform

 

GEOMETRY

Wildcat Trail 3 geometry diagram

 XSSML
A-STACK594.7599.3604608.6
B-REACH420435445465
C-HEADTUBE ANGLE67.5°67.5°67.5°67.5°
D-HEADTUBE LENGTH100105110115
E-SEATTUBE ANGLE74.5°74.5°74.5°74.5°
F-SEATTUBE LENGTH330381431481
G-TOPTUBE EFFECTIVE585601612.5633.8
H-BB HEIGHT307307307307
I-BB DROP48484848
J-CHAINSTAY425425425425
K-WHEELBASE1116.41133.31145.21167
L-STANDOVER HEIGHT621.74658.04703.78743.78
M-FORK OFFSET44444444
SEATPOST DIAMETER30.930.930.930.9
HANDLEBAR WIDTH740740740740
STEM LENGTH45454545
CRANK LENGTH170170175175

All lengths in millimeters

Trebuie să fiţi autentificat pentru a putea adaugă comentarii. Autentificare